* "Nejlepší statky jsou: chytrá žena a plodná klisna. Praví se ovšem také, že každé zlo má dva prameny: ženu a koně." *

FOTKY Z VELKÉ CENY BRNA 2006 07.05.2006

8. května 2006 v 9:51 | Koljušenka
Jelikož jsem milovníkem všech koní, tak sem neodolala a odpoledne sem se šla s Markét Prchalovou podívat na Veveří, kde se konala Velká cena Brna 2006.
Bohužel sem si zapomněla nabít baterii do foťáku, takže z finále nemám žádné fotky :-((( Byla tam ale kamarádka Niki, která tam pomáhala s koňmi ze stáje Mustang s.r.o. a Magda, která fotila taky. Sice klasické fotky, ale až budou, slibuji, že si je půjčím a doplním.
Jinak co se týče parkuru - opravdu všechny obdivuji - já bych to co oni neskočila ani za nic. Jsou to jezdci s velkým J. Skákala se úroveň S a T a pak finále. Nikomu se nic nestalo - až na jedno žluté autíčko...
Jely se sranda závody. Spočívaly v jízdě na koni - překonání vybraných překážek, rychlý dojezd k cíly, kde museli jezdci seskočit z koně a pak běžet přes vodní příkop a nasednout do žlutého sponzorského auta a s ním projet určenou trasu. Musím říct, že pánové si to náležitě užívali. Na řadu přišla jediná slečna. Jízdu na koni zvládla skvěle, ale myslím říkali, že řidičský průkaz ještě nevlastní. První objetí květináče bylo v poho, druhého taky, ale nějak to více přetočila a vzala sebou i květináč, který byl u jedné z překážek :-))) Vysloužila si opravdu velký aplaus! Žluté autíčko pak odjelo a nastoupilo stříbrné, které patřilo manažerovi. Zapůjčil jej pod podmínkou, že Míša už nepojede... Jeho auto to přežilo bez újmy.
Pokud se budete pozorně dívat na fotky s dojezdem do cíle, tak uvidíte i žluté auto a po jízdě slečny Míši v modré košily se tam objevuje už stříbrné....
Pokusím se sehnat i nějak program a tak i startovní listinu a pak doplním jména jezdců a koní.
Příjemnou podívanou.
Fotky sou opět v nejnovějších fotkách.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama