* "Nejlepší statky jsou: chytrá žena a plodná klisna. Praví se ovšem také, že každé zlo má dva prameny: ženu a koně." *

KOLJUŠKA

8. května 2006 v 18:08 | Koljušenka
Tak sem po dlouhé době opět zavítala do Ochoze. Domluvila sem se s Markét Prchalovou a na pozvání Rijada (snad to píšu dobře) sme jely na stáj do Ochoze.
Rijado tam má 7 letého hřebce Baddyho, se kterým byl právě v hale. Dokonce nás nechal i svézt. Musím uznat, že je to moooc hodný hřebec s pohodlnými chody.
Samozřejmě sme pak šly na pastvu hledat Kolju. Kupodivu na zavolání přišel jenom on :-))) Že by si mě opravdu ještě pamatoval? Jéé.
Akorát sem měla strach trochu o Apina. Vzpomněla sem si, jak jednou byla Betany na pastvině na Hipu a Kolja po ní dosti nechutně vyjel. Honil ji tam po pastvě a kdyby nevyběhla ven, tak nevím nevím. No naštěstí Apin mu asi zas tak nevadil...
A teď už dost psaní a jsou tu fotky....
Omlouvám se za zhoršenou kvalitku - fotily sme to v hale a navíc v pohybu. Ale pro představu....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 karolína schimmerlová karolína schimmerlová | 10. listopadu 2006 v 11:19 | Reagovat

maš to mac hezky já jsem taky koňařka ale moc malá mám jenom 10 let ale už jezďím docela dobře tak ahoj                                                                                                                                                                                                                   karolína.

2 femme femme | E-mail | 14. září 2007 v 20:04 | Reagovat

ahoj máš pěknou stránku,v ochozi jsem taky byla a měla jsem tam i koníka.znám i rijada a samozřejmě kolju.snad se ti tam líbí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama